אי אפשר להתעלם מהם יותר, בתים מעוטרי צמחים הם לא סתם עוד טרנד חולף שהתחיל בפינטרסט. בסערת הקורונה הם פרצו אלינו ועברו מהחצר אל מרכז הסלון, חדרי האמבטיה ואפילו לצד המיטה, הם כאן בכדי להישאר. הזיזו את האקססוריז לצד ופנו הרבה מקום לצמחי הבית החדשים שהולכים להכניס אל תוך חייכם המון צבע וחיים. לצד הצמחים לא איחרו לבוא מעמדי עציצים דקורטיביים ההופכים כל עציץ לפאר היצירה, שכן, אנחנו מזמינים אתכם לקבל הצצה בלעדית במאמר זה למעמדי העציצים של פלנטר.

רגע…עציצים? בבית?

כן כן שמעתם נכון, לגידול עציצים בבית יש כמה יתרונות עיקריים, בניהם –
1. יותר ירקות בתזונה של הילדים – הורים המגדלים צמחים בבית חושפים את ילדיהם לתהליכי הגדילה של הצמחים ומפתחים מודעות בריאה לטבע ולאכילה של ירקות ופירות.
2. פילטור האוויר בבית – להתראות לאסתמה! רובנו גרים במרכזי ערים שם אחוז זיהום האוויר מאוד גבוה, הפתרון לאוויר נקי בתוך הבית מאוד פשוט וישים – שלבו יותר צמחים מטהרי אוויר בבית כמו – פוטוס או ירקה.
3. "ירוק בעיניים" אסתטיקה ירוקה – לא כל היתרונות חייבים להיות בריאותיים לפעמים שינוי ויזואלי קטן בדמות עציץ יכול לחולל מהפך עצום בבית שלכם ולכן זה בדיוק הזמן להתחיל לשלב יותר עציצים חיים ברחבי הבית.

מעמדי עציצים פלנטר

מעמדי העציצים של פלנטר, עשויים בעבודת יד ממיטב החומרים.

בכדי להשלים את המראה הטבעי, העציצים שלכם צריכים מעמדי עציצים וכאלה שיהיו לתכשיט. מעמדי העציצים של פלנטר נותנים מענה מדויק לכך. הם חזקים מתמיד, עוצבו במיוחד על מנת להתאים לבתים אקטיביים – שוקקי חיים, גם כאלה שמתרוצצים בהם ילדים. מיוצרים בעבודת יד אישית על ידי "גלריה נתיש יוצרים עיצוב" שבנס ציונה מתוך אהבה גדולה לצמחים ומתכות.

"השילוב יוצא דופן, קשה להישאר אדישים לכל היופי הזה, מעמדי העציצים שלנו מיוצרים ברמת גימור גבוה ביותר" אומרת ליר, המעצבת והיוצרת של פלנטר. בנוסף כל מעמדי העציצים מסוגלים לנשוא משקלים כבדים עד מאוד, מתאימים לקירות גבס, עץ ובטון. המתקנים עשויים ממתכת בעובי של 2-5 מילימטר כך שהם לא ניתנים לעיקום או לשבירה.

קבלו 10% הנחה לרכישה בפלנטר עם קוד הקופון: planter10

מדף משושה - מעמדי עציצים פלנטר

מדף קיר משושה לעציצים, מימדים גובה | 50 ס"מ רוחב | 57 ס"מ רוחב המדף | 28 ס"מ עומק המדף | 17 ס"מ עומק מסגרת | 10 ס"מ

עמידים בכל סוגי האקלים

הייתם רוצים להתקלח עם העציצים שלכם? עכשיו זה בהחלט אפשרי עם מגוון צמחים נרחב שאוהב ומעריך לחות כמו משפחת השרכים, הפילודנדרונים והפוטוסים. צמחים קלים לגידול אותם ניתן לרכוש בכל משתלה ברחבי הארץ, צמחים אלו מפלטרים את האוויר ונותנים תחושה טרופית לכל חלל בבית. אבל רגע, האם העציצים מעמדי העציצים שלנו מתאימים לכל הלחות הזאת? מה עושים עם העציץ הרטוב? אז זהו שכן – מעמדי העציצים של פלנטר צבועים בצבעים אפוקסיים דו-רכיביים, או בתרגום קליל – צבעי רכבים, מה שהופך אותם לעמידים לכל תנאי האקלים. כך שאם מדובר במרפסת מול הים או בחדר הרחצה הרטוב שלכם הם בהחלט יעמדו בזה בהצלחה רבה. אילו צמחים ישגשגו אצלנו בבית אתם שואלים? אז קבלו כמה צמחים קלים מאוד לגידול, הדורשים תחזוקה מינימלית הכוללת השקייה של כל 7-10 ימים בלבד.

אליפטיק מעמד לעציץ


אליפטיק מעמד לעציץ תלוי מהתקרה
, אורך | 65 ס"מ

איך מעצבים בעזרת עציצים?

מעמדי עציצים לקיר או לתקרה – איך בוחרים? מעולם לא היה קל יותר להכניס את הטבע הירוק אלינו הביתה עם מעמדי העציצים של פלנטר. זמינים בצבעים שחור או לבן, מעמדי העציצים של פלנטר מתאימים למגוון גדול של עציצים סטנדרטיים מקוטר 15 ס"מ עד 18 ס"מ וניתנים לתלייה פשוטה מהקיר או מהתקרה. מזמינים אתכם להתאהב סופית גם דרך האתר (לחצו כאן), לשאלות או הזמנה טלפונית חייגו 052-5634112.

קבלו 10% הנחה לרכישה בפלנטר עם קוד הקופון: planter10

איך מעצבים? 1. תלייה של עציצים מהקיר – במקום להניח את העציצים על מדף, ניתן לתלות אותם על הקיר ולהפוך אותם למונומט עיצובי שקשה להתעלם ממנו.
2. תלייה מהתקרה – הידעתם? עציצים גם יודעים לרחף! עם מעמדי העציצים של פלנטר ניתן להכניס מימד תנועה לכל חדר או מרפסת.
3. צפים על מדפים – הגיע הזמן להחליף את התמונה הניצחית בסלון ולהכניס משהו חי ונושם לתוך החלל. בעל מימד ונפח כמו מדפי המשושה של פלנטר.

מעמדי עציצים דקורטיביים בעבודת יד

"עיגולים" מעמד לעציצים, קטן | קוטר 18 ס"מ | קוטר טבעת עציץ 16 ס"מ בינוני | קוטר 28 ס"מ | קוטר טבעת עציץ 18 ס"מ
גדול | קוטר 38 ס"מ | קוטר טבעת עציץ 18 ס"מ